|

O produktech

Jednotlivé druhy vlasové kosmetiky Framesi

  • LINIE BY
  • LINIE RIGENOL
  • LINIE IDENTITY
  • LINIE MORPHOSIS
  • LINIE OPTIONS BLACK

LINIE BY

Komfort a spokojenost

Současným trendem ve všech oblastech je hledání možnosti relaxace a komfortu, které vyrovná naše velké časové vytížení. Centrem pozornosti se stávají okamžiky, kdy si užíváme sami sebe, odpočíváme, relaxujeme. Každý úkon se snažíme využít tak, abychom si zajistili komfort a exkluzivní pozornost. 

LINIE RIGENOL

Hebké a lesklé vlasy pro atraktivní účes.

Intenzivní ošetření vlasů, které vyrovnává a zpevňuje jejich strukturu. Zajišťuje velmi dobrou rozčesatelnost vlasů, lesk, hebkost a poddajnost, což maximálně zvyšuje atraktivitu každého účesu. Eliminuje statickou elektřinu.

LINIE I.DENTITY

Styling nové generace

Inovační linie finálního stylingu vytvořená pro fixaci, modelaci, dotvoření účesu či vyhlazení vlasů jedinečným a rychlým způsobem. Proniká do světa mladých, jejichž životní styl je úzce spojen s počítači a iPody, s návštěvou virtuálních světů. Je v souladu se světem I.People, místem, kde společně lidé sdílí své pocity a myšlenky, hudbu i look.

Díky rozmanitosti přípravků v linii si každý může najít ideální způsob úpravy svého účesu a také kombinovat přípravky mezi sebou k dosažení nových a jedinečných výsledků.

LINIE MORPHOSIS

k prevenci a při obtížích s padáním vlasů

Zároveň zpevňuje strukturu vlasů. Přípravky jsou sestaveny na bázi výtažku z borůvky, která má schopnost podporovat krevní oběh, a tak zaručuje správný přísun kyslíku a výživy do buněk potřebných pro růst vlasu. Výtažek z borůvky současně chrání strukturu vlasů od účinků znečištění a škodlivých látek, a zabraňuje tím stárnutí a řídnutí vlasů.

LINIE OPTIONS BLACK

speciálně pro muže

Nová moderní linie speciálně určená pro muže. Přípravky s obsahem vitamínu H zajišiťují vlasům a vlasové pokožce rovnováhu a hydrataci. Vlasy jsou silnější, s pevnější strukturou a leskem.