|

Framesi

Společnost Framesi byla založena v roce 1945 v Miláně, svoji  činnost již od počátku zaměřila na kvalitu. Výzkumné laboratoře  Framesi uplatňují nejnovější  technologie a kontrola kvality je jednou z priorit značky. Pro optimalizaci  výroby se navazují konzultační vztahy a spolupráce s mezinárodními vědeckými ústavy a s italskými univerzitami.

Framesi ve světě

V současnosti Framesi distribuuje do více než 80 zemí světa přes 200 druhů výrobků. K mezinárodní distribuční síti se přidružují výrobní jednotky nejvyšší kvality ve Spojených státech amerických, v Argentíně, Portugalsku, Jordánsku, Turecku, Tunisku, Jižní Africe, Izraeli, Sýrii a Tchaj-vanu.

Profesionální servis

Framesi neposkytuje kadeřníkům jen široký výběr trichologických výrobků vysoké kvality, ale v současnosti je jednou z nejaktivnějších společností v oblasti profesionálního školení a ve všech zemích, ve kterých operuje, každodenně organizuje vysoce kvalifikované kurzy. Témata seminářů - barvy, střihy, total look, řízení a komunikace - uspokojují veškeré nároky v prostředí aktivit kadeřnických salónů.

Proč dát přednost nákupu profesionální kosmetiky před nákupem kosmetiky v drogerii nebo supermarketu ?

Profesionální kosmetika a její výroba je založena na faktu, že s ní pracují odborníci – kadeřnice a kadeřníci, kteří jsou odborně proškoleni a využívají vlastních zkušeností. Proto se vyhýbá multifunkčním výrobkům a může se orientovat na řešení konkrétních obtíží vlasů a vlasové pokožky. Vzhledem k tomu, že kosmetiku v salonech opakovaně kadeřníci používají, MUSÍ mít vysokou kvalitu a funkčnost.